Stáhněte si naši mobilní aplikaci ještě dnes

Ako predať auto na Carito.com?

Na našej platforme tak môžete predať ojazdené, rozbité, poškodené alebo opotrebované auto. Nákupcovia áut sa už nevedia dočkať, kedy si budú môcť kúpiť vaše auto.

Môžete teda očakávať férovú ponuku garantovanú po dobu 24 hodín. Je to rýchly a účinný spôsob, ako sa zbaviť svojho auta. My v Carito odkúpime vaše auto.

Chcete predať svoje staré auto cez Carito.com? Potom v niekoľkých krokoch vykonajte nasledovné:

Question

1

Zaregistrujte svoje auto bezplatne a nezáväzne na našej platforme zodpovedaním niekoľkých otázok a odovzdaním fotografií.

2

Do 24 hodín po registrácii vášho auta dostanete ponuku od jedného z nákupcov auta.

3

Dohodneme si termín stretnutia, kedy Vám to bude vyhovovať. Náš kolega sa príde pozrieť na auto a ak budete súhlasiť auto bude predané ešte v ten istý deň.

POŠTOVAT MÉ AUTO

JE TO ZDARMA

Rýchlo

Rýchlo

Najlepšiu ponuku na vaše auto dostanete e-mailom do 24 hodín. V ňom bude uvedená garantovaná cenová ponuka od nákupcu auta.

Férovo

Férovo

Nakoľko záujemcovia o auto netušia, aké sú ponuky na vaše auto, môžete si byť istí férovou cenou!

Profesionálne

Profesionálne

Spolupracujeme len s profesionálmi a uznávanými partnermi, takže si môžete byť istí profesionálnym priebehom predaja auta!

Star grey

Autohandelaar

€ 8.000

Zabezpečení Pohodlí Cena

Yellow grey Yellow grey Yellow grey

CARito

€ 9.000

Zabezpečení Pohodlí Cena

Star grey Star grey

Zelf online

€ 9.500

Zabezpečení Pohodlí Cena

Prečo si zákazníci volia Carito.com

Jedným z dôvodov, prečo naši zákazníci považujú Carito.com za jednu z najlepších stránok na predaj áut, je jednoduchosť a dôvera, ktorá prevláda na našej platforme. Každá ponuka je zárukou predaja. Stačí akceptovať ponuku. A to je to, čo nás odlišuje od klasických autobazárov.

Chceli by ste vedieť, akú hodnotu má moje auto, akú hodnotu má vaše auto? Koľko by ste za neho mohli dostať? U nás v Carito dostanete bezplatnú cenovú ponuku.

Nákupcovia auta už svoju ponuku stiahnuť nemôžu, ale na druhej strane vy ako predajca auta nie ste povinný ich ponuku prijať. K predaju pristúpite až vtedy, keď ponuku uznáte za zaujímavú a prijmete ju. Pretože Carito.com znamená bezpečnosť, pohodlie a dôveru.

Ak teda chcete predať svoje auto rýchlo, jednoducho a za rozumnú cenu bez zbytočných naťahovačiek, naša stránka na predaj áut je určite pre vás dobrou voľbou.

Chcete predať svoje
auto rýchlo online v rámci celej Európy?

CARito - špecialista na predaj áut!

Naša regionálna sieť <span class="red">európskych nákupcov áut</span>

Naša regionálna sieť európskych nákupcov áut

Naši kupujúci áut sú aktívni a pochádzajú z rôznych regiónov. Aj to je jeden z dôvodov, prečo máte istotu, že sa vaše auto predá za dobrú cenu.

Bez vplyvu regionálnych cenových rozdielov. Pretože keď predávate svoje ojazdené auto v regióne, kde je nízky dopyt, bohužiaľ budete musieť spustiť cenu.

Ale na našej platforme nie je región vôbec dôležitý. Kupujúci ponúkajú ceny podľa presnej hodnoty vášho auta.

Ak teda chcete predať svoje auto rýchlo, jednoducho a za rozumnú cenu bez zbytočných naťahovačiek, naša stránka na predaj áut je určite pre vás dobrou voľbou.

Predajte ​​svoje staré alebo pokazené autoúplne bez starostí

Predať svoje auto v rámci Európy? Znie to jednoducho, ale niekedy to môže byť veľmi zložité. Snáď nečakáte, že sa pred vašimi dverami objavia neznámi ľudia, ktorí by mali záujem o skúšobnú jazdu alebo by chceli auto vymeniť? A čo papiere od auta?

Zjednávanie ceny môže byť tiež niekedy veľmi náročné, keď má vaše auto určité nedostatky. Napríklad uplynutá povinná kontrola vozidla alebo veľmi vysoký počet najazdených kilometrov môžu niekedy spôsobiť veľa problémov, keď máte záujem auto predať.

<span class="brown">Predajte &ZeroWidthSpace;&ZeroWidthSpace;svoje staré alebo pokazené auto</span>úplne bez starostí
<span class="blue">Do 24 hodín</span> ponuka od profesionálneho nákupcu áut

Do 24 hodín ponuka od profesionálneho nákupcu áut

Prostredníctvom našej aukčnej platformy okamžite oslovíte množstvo profesionálov, ktorí sa zaujímajú o vaše auto. Títo sa okamžite začnú uchádzať o prevzatie vášho auta a navzájom si konkurovať. Výsledkom je zaručená férová a dôstojná ponuka do 24 hodín.

Znamená to, že musíte naozaj konať tak rýchlo, že musíte prijať najvyššiu ponuku? Nie, to nie! Carito.com je úplne nezáväzné, takže nikdy nemáte čo stratiť. Je to tiež dobrý spôsob, ako si zodpovedať na otázku: "Akú hodnotu má vlastne moje auto?"

Umiestnite auto na internet zadarmo, bez akéhokoľvek rizika a bez dodatočných nákladov! To je to, čo ponúka Carito.com. Tak to skúste! Jednoducho predajte svoje auto pomocou bezplatnej inzercie na našej aukčnej stránke. Stačí len prejsť pár krokov a vaše auto zaregistrujete na našej platforme.

Predaj áut prostredníctvom online aukcie áut je bezplatný a bezpečný

Predaj auta online je najlepší spôsob, ako sa rýchlo zbaviť ojazdeného auta. Svoje auto môžete bezplatne predať online na Carito.com. Sme stránka na aukciu áut, kde je bezplatné umiestnenie reklamy na auto prvým krokom procesu predaja.

Na Carito.com je všetko povolené a nič nie je povinné. Svoje ojazdené auto si môžete zaregistrovať na našej platforme a svoje auto predávať bezplatne cez našu platformu zodpovedaním niekoľkých otázok. A pridajte aj nejaké fotky. Inzerovanie vášho auta zadarmo nie je na stránkach predávajúcich autá bežné. Preto radi kladieme dôraz na to, že autá predávame v online priestore úplne zadarmo. A vďaka Carito.com nebol predaj cez internet nikdy rýchlejší a jednoduchší.

Predaj áut prostredníctvom online aukcie áut je bezplatný a bezpečný

Čo ľudia hovoria o nás

Vykúpime vaše ojazdené auto, poškodené auto, ako aj
auto na konci svojej životnosti

Carito buys all car models of every year or manufacture. With or without damage, with or without inspection. You can also sell cars with broken engines or defects that cause high repair costs via carito.com.

In order to be able to make a good offer on your car, we prefer to have some photos of the outside and inside in addition to the technical data of your car.